Previous
Next
Previous
Next

Jarosław Kaczyński odwiedził Dębicę. Modlił się pod Memoriałem Smoleńskim

IMG_2891Jarosław Kaczyński odwiedził dziś Dębicą. Pod Memoriałem Smoleńskim złożył wiązankę kwiatów i zapalił znicz. Razem z innymi modlił się pod pomnikiem ofiar  Katastrofy Smoleńskiej.
Jarosław Kaczyński do Dębicy zawitał na kilkadziesiąt minut.
Bywałem tutaj wielokrotnie, nie tylko w okresie przedwyborczym – mówił podczas krótkiej rozmowy z przedstawicielami miejskich władz i dziennikarzami.  Zawsze z przyjemnością tu przyjeżdżam.
Kaczyński był pod wrażeniem Memoriału Smoleńskiego.
Nam w Warszawie nie udaje się to co w Dębicy zrobiliście tak szybko – mówił prezes PiS patrząc na  pomnik, który upamiętnia między innymi jego brata prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Prezes Kaczyński złożył również kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II oraz krzyżem Solidarności.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.