Previous
Next
Previous
Next

Kaczyński dziękował Bieszczadowi za Memoriał Smoleński

IMG_3010Jarosław Kaczyński podziękował Stefanowi Bieszczadowi za Memoriał Smoleński. Miało to miejsce podczas dzisiejszej wizyty prezesa PiS w Dębicy.
Stefan Bieszczad był jednym z lokalnych polityków, którzy uczestniczyli w spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim. Tam został przedstawiony przez posła Jana Warzechę jako jeden z członków Komitetu, który wydatnie przyczynił się do powstania Memoriału Smoleńskiego.
Dziękuje panu serdecznie – mówił do Bieszczada Jarosław Kaczyński. W Dębicy udaje się zrobić to, czego w Warszawie nie możemy zrobić od dawna.
Kaczyński złożył pod pomnikiem wiązankę kwiatów i zapalił znicz.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.