Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Przedszkole na finiszu

5555Trwa już końcowy etap prac przy modernizacji budynku przedszkola w Pilźnie. Pracownicy firmy wykonującej inwestycję porządkują już teren przed przedszkolem, a wewnątrz montowane jest wyposażenie obiektu.
Wszystko wskazuje na to, że dzieci z początkiem września będą mogły korzystać z nowoczesnego obiektu. Gotowa jest już elewacja zewnętrzna, wszędzie są okna, wewnątrz zamontowano już drzwi, a także umywalki i toalety. Kuchnia wyposażona jest już w sprzęt agd, a w salach pozostaje już tylko ustawić umeblowanie. Gotowe są podłogi, ściany wymalowano i znajdują się na nich także motywy bajkowe.
Przed budynkiem ułożono już alejki z kostki brukowej i do wykonania pozostały już tylko prace wewnątrz budynku związane z montażem wyposażenia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.