Previous
Next
Previous
Next

Ludzkie kości znalezione w lesie w Bączałce

111111111111111Ludzkie kości zostały znalezione w lesie w Bączałce (gmina Brzostek). Znalazł je podczas spaceru w lesie spacerujący mężczyzna. Mogą pochodzić z okresu II Wojny Światowej, ale pewności nie ma.
Kości zostały znalezione przez spacerującego po lesie emerytowanego policjanta. Mężczyznę zaciekawił nietypowy widok, który zobaczył w wyrwie w ziemi. Powstała ona gdy drzewo wraz z korzeniami przewróciło się i odsłoniło ludzkie szczątki. Prawdopodobnie pochodzą one z czasów II Wojny Światowej, ale na dziś nikt tego nie może dokładnie stwierdzić. Sprawą zajmuje się dębicka prokuratura.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.