Previous
Next
Previous
Next

Wakacje z Emką

wakacje z emką (1)Ponad 140 dzieci wzięło udział w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez Osiedlowy Klub Emka. Letni wypoczynek dzieci był współfinansowany przez Urząd Miejski w Dębicy.
Podczas trzech dwutygodniowych turnusów jakie zostały zorganizowane przez wychowawców Osiedlowego Klubu Emka dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wycieczka do Parku Rozrywki EnergyLandia w Zatorze, wyjazd do Parku Wodnego w Krakowie oraz biwak w Głobikowej to tylko niektóre atrakcji z jakich skorzystały podczas tegorocznych wakacji dzieci z Osiedlowego Klubu Emka.
„W tym roku nasze dzieci miały bardzo atrakcyjny program wakacyjnego wypoczynku. Każda z trzech przeszło 40 osobowych grup uczestniczyła w wycieczkach do interesujących miejsc jak choćby nowo otwarty park rozrywki Energylandia. Program zajęć jest układany pod oczekiwania dzieci. To one w dużym stopniu decydowały dokąd chcą pojechać i co zobaczyć” – mówi Joanna Ożóg, kierownik Osiedlowego Klubu Emka, radna Rady Miejskiej w Dębicy.
Wśród atrakcji przygotowanych dla dzieci przez klub Emka są także imprezy plenerowe w których bierze udział zazwyczaj około 200 dzieci oraz zaplanowana na 12 sierpnia o godz. 11.00 wakacyjna sesja Dziecięcej Rady Miejskiej która odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy. Podczas sesji młodzi mieszkańcy miasta przedstawią swoje przemyślenia odnośnie zmian jakich oczekiwaliby w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.