Previous
Next
Previous
Next

Franciszek Kuźma. Pół gminy Czarna słucha jak się w Podgrodziu bawią dobrzy gospodarze. A w gminie Czarna? Tu jest nieustające Święto Kredytobrania

Plakat-Bednarek-2014-smaaallllW Podgrodziu właśnie trwa koncert Bednarka zorganizowany przez gminę Dębica uświetniający oddanie inwestycji w tej wsi. – Pół gminy Czarna słyszy jak bawią się za Wisłoką sąsiedzi – mówi Franciszek Kuźma. A co ma gmina Czarna? Nieustające Święto Kredytobrania.
Dźwięki koncertu z Podgrodzia doskonale słychać w Przyborowiu, Chotowej i Grabinach. Koncert zaczął się o godzinie 19.00.
-Impreza jest że hej, dobrze się bawią sąsiedzi za Wisłoką. Szlag mnie tylko trafia, że w gminie Czarna można tylko pomarzyć o takich imprezach – mówi w rozmowie telefonicznej Kuźma. Kilka tysięcy ludzi z biednej i zadłużonej gminy słucha przez Wisłokę jak się bawią bogatsi i bardziej zaradni sąsiedzi. U nas od lat nieustającą świętujemy Święto Kredytobrania. Ale to nie jest powód do organizowania koncertów. Trzeba spłacać raty – ubolewa Kuźma. Niektórzy cieszą się, że nie oni płacą za imprezę a też ją słyszą. No można i tak, żyć na pół gwizdka. Ale jak smakuje taki los?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.