Previous
Next
Previous
Next

Jak Kasia ściągała na scenie koszulkę. I Maciek też.

IMG_6368Podczas minionego już Śnieżka Czad Festiwalu obiektem pożądania była specjalnie na tę okoliczność wyprodukowana koszulka. W czasie przerw między występami muzyków można było taką koszulkę złapać, bo były one rzucane w tłum przed sceną. Ale w końcu prowadzącemu festiwal znudziła się taka forma rozdawnictwa i postanowił rzecz utrudnić. Warunkiem otrzymania koszulki stała się konieczność zdjęcia swojej koszulki i założenie festiwalowej na oczach kilku tysięcy ludzi. ku zaskoczeniu dziesiątki rąk podniosło się do góry. Spośród chętnych wybrano dwie osoby – rosłego Macieja i powabną Katarzynę. Oboje dziarsko weszli na scenę i tam bez ociągania zdjęli swoje odzienie. Oczom tłumu ukazała się duża część tajemnicy Katarzyny i nagi tors Macieja. Kasia szybko uporała się z założeniem festiwalowej koszulki. Maciej natomiast miał pecha. Był to facet słusznej postury a trafiła mu się koszulka na mniej więcej trzecioklasistę. Dopingowany przez publiczność przecisnął koszulkę przez głowę i usiłował wcisnąć ją na resztę ciała. Jego wysiłki były daremne i udało mu się ledwie naciągnąć ją na ramiona. I Katarzyna i Maciej otrzymali za swoje występy brawa od publiczności, do której w festiwalowych koszulkach wrócili.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.