Previous
Next
Previous
Next

Gala Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Pustkowie-Osiedlu

287365823Wójt Gminy Dębica oraz Dębickie Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca „Złota Para” serdecznie zaprasza na uroczystą Galę Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Impreza odbędzie się dnia 22.11.2014r, na hali sportowej Zespołu Szkół w Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu. W turnieju wezmą udział pary taneczne reprezentujące kluby tańca towarzyskiego z całej Polski, tańczące w różnych klasach tanecznych.
Ramowy program:
9:30-12:30 blok I, klasy taneczne E, F, G
14:00-18:00 blok II, klasy taneczne C, D
18:00-21:00 uroczysta Gala, klasy taneczne B, C
źródło: Urząd Gminy Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.