Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie Noworoczne Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy

W piątek 30 stycznia w ośrodku Grand Chotowa odbyło się  tradycyjne spotkanie noworoczne Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 30- lecia swego istnienia. Imprezę prowadził Wiesław Lada- Prezes  Podokręgu dębickiego i jednocześnie radny sejmiku województwa podkarpackiego. Obecny był także Kazimierz Greń- prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, licznie przybyli działacze klubowi, trenerzy, sędziowie, samorządowcy oraz zaproszeni goście . Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności podokręgu oraz odznaczenia osób, które przyczyniają się na co dzień do rozwoju piłki nożnej w  naszym regionie.

 

 
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.