Previous
Next
Previous
Next

Wyniki konkursu z marką Lipton

Marka Lipton po raz trzeci  zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  Oto lista osób, do których tym razem uśmiechnęło się szczęście i otrzymują zestawy herbaty Lipton:
1) Genowefa Hendras
2) Anna Czapka-Moraniec
3 ) Iwona Kliś
4) Joanna Garbulińska- Charchut
5) Monika Bebel
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do  naszej redakcji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.
Wszystkim którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych na naszym portalu :).
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.