Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Seniorzy MOPS nagrodzeni

Dwie placówki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy: Dom Seniora przy ulicy Rzeszowskiej oraz Dom Dziennego Pobytu przy ulicy Mościckiego wystawiały swoje prace w IX Powiatowym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocnym. Konkurs odbył się w niedzielę palmową. Zwiedzający mogli również zakupić prezentowane prace. W kategorii „Współczesne Ozdoby Wielkanocne” Dom Seniora został nagrodzony III miejscem.
Seniorzy przygotowali na konkurs własnoręcznie wykonane prace. Przede wszystkim jaja zdobione techniką decoupageu, kurczaczki zrobione na szydełku, serwety, drewniane jaja ręcznie zdobione i malowane, wypieki, ozdoby w szkle.
Jak zwykle stoiska Domu Seniora i Domu Dziennego Pobytu cieszyły się sporym zainteresowaniem zwiedzających. Mają one już swoich stałych klientów, którzy konkurs i towarzyszący mu kiermasz traktują, jako możliwość zakupu bardzo ciekawych, oryginalnych i ładnych ozdób na Wielkanocny stół.
Do udziału w konkursie obie placówki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy przygotowywały się bardzo starannie. Podopieczni musieli włożyć wiele pracy w przygotowanie pisanek, stroików, kurczaczków itp. Taki konkurs ma dla nich również walory terapeutyczne i już sam udział jest ważnym wydarzeniem. Tym bardziej cieszy III nagroda dla Domu Seniora, uznanie i pochwały dla Domu Dziennego Pobytu.
źródło: http://www.mops-debica.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.