Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wypełnimy PIT za Ciebie, a Twój 1% otrzyma OTOZ Animals!

Wszyscy, którzy do tej pory nie rozliczyli się z fiskusem mają okazję skorzystać z darmowego wypełnienia PIT-u, a przy okazji pomóc zwierzętom w potrzebie!
Pity będą wypełniane bezpłatnie pod warunkiem przekazania 1% podatku na OTOZ Animals – Inspektorat w Dębicy. Zainteresowani mogą zgłaszać się z kompletem dokumentów (pity otrzymane w tym roku od pracodawców i/lub ZUS oraz dokumenty związane z ulgami i odliczeniami), od wtorku do czwartku w godz. 10-14 do siedziby firmy PAYROLL+ Zewnętrzna Administracja Płac i Kadr w Dębicy, przy ul. Sobieskiego 9.
OTOZ Animals w Dębicy dziękuje z całego serca Pani Barbarze Garbacz za pomoc i wsparcie okazane nam i naszym podopiecznym już po raz kolejny:) DZIĘKUJEMY!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.