Previous
Next

Historii Igloopolu ciąg dalszy – gazetka z listopada 1988 roku

gazetka igloopolW latach 80- tych Igloopol był u szczytu swojej potęgi. Trudno nie zauważyć, że wiele z tego co zbudowano w tamtych czasach z powodzeniem służy do dziś mieszkańcom miasta. W listopadzie 1988 roku oddano do użytku mieszkańców Dębicy 14 inwestycji. Pisała o tym specjalnie wydana na tę okoliczność gazetka, która załączamy a pochodzi ona z strony  historiaigloopolu.blogspot.com. Tam można też znaleźć wiele innych informacji na temat historii Kombinatu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.