Previous
Next

Noc Muzeów w Pustkowie

plakat- Noc MuzeówW nocy z 16 na 17 maja już po raz trzeci Ekspozycja historyczno – dydaktyczna przy Górze Śmierci włącza się w ogólnoeuropejską akcję – Międzynarodowa Noc Muzeów, w ramach której zwiedzający będą mogli w godzinach wieczornych (18.00 – 22.00) bezpłatnie obejrzeć wystawę stałą i czasową ekspozycji. Dodatkowo zaprezentowany zostanie reportaż zrealizowany przez TV Trwam pt. „Strzeżona tajemnica Hitlera”, dotyczący wyrzutni broni V-1 i V-2 we wsi Blizna. Ponadto zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z relacjami byłych więźniów z ostatnich chwil spędzonych w pustkowskim obozie pracy przymusowej

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.