Previous
Next

Siatkarski dublet PG Pilzno

pilznoW hali Publicznego Gimnazjum w Pilźnie odbyły się gminne zawody gimnazjady chłopców oraz dziewcząt w siatkówce. W obu kategoriach w finalach rywalizowały zespoły z Pilzna oraz Słotowej. Pilźnieńskie gimnazjum wywalczyło dwa złote medale.
– Mecz finałowy chłopców stał na wysokim poziomie, walka trwała do samego końca o każdy punkt. Dopiero po tie-breaku ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy z Pilzna. To pierwsze w historii gimnazjum z Pilzna zwycięstwo siatkarzy w gminnych zawodach – relacjonuje Marcin Kudłacz, organizator rozgrywek.
Kolejne miejsce w kategorii chłopców zajęły zespoły: PG Lipiny, PG Łęki Dolne, PG Dobrków, PG Strzegocice, PG Łęki Górne. Z kolei wśród dziewcząt klasyfikacja końcowa wygląda następująco: PG Pilzno, PG Słotowa, PG Strzegocice, PG Machowa, PG Lipiny, PG Dobrków, PG Łęki Górne.
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo puchar i nagrodę.
więcej zdjęć pod tym linkiem http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/siatkarski-dublet-pg-pilzno
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.