Previous
Next

Wypadek na ul. Moscickiego, jedna osoba ranna.

IMG_384022 stycznia  br. w Dębicy na ul. Mościckiego doszło do zderzenia samochodu osobowego Volvo i samochodu ciężarowego Mann. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą  wydobyto z uszkodzonego pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych, udzielono pierwszej pomocy przedmedycznej  a następnie przekazano pogotowiu ratunkowemu.
Do zdarzenia doszło około godz.13 w piątek 22 stycznia na ulicy Mościckiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca volvo podczas wyprzedzania straciła kontrolę nad pojazdem i doprowadziła do zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. W wyniku doznanych obrażeń kierująca volvo, 21-letnia mieszkanka Zawady, trafiła do dębickiego szpitala. Kierowca ciężarowego mana 29-letni mieszkaniec Szynwałdu nie ucierpiał w wypadku. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili stosowną dokumentację pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności wypadku.Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Więcej zdjęć na stronie PSP http://www.straz-debica.net/?option=com_content&view=article&id=171:wypadek-na-ul-moscickiego-w-debicy&catid=15:akcje&Itemid=110
 
Źródło. PSP Dębica, Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.