Previous
Next

Jakub Kałuża z dębickich Bobrów zdobywa Grand Prix Polski 2016 w pływaniu na wodach otwartych

14125127_700512970098937_3199601928965566660_oW miniony weekend na wodach zbiornika Pogoria w Dąbrowie Górniczej odbyły się kończące ten sezon zawody pływackie na wodach otwartych, w których Jakub Kałuża, Maciej Bochnowski oraz Sebastian Gogacz, po przepłynięciu 3 km, zajęli drugą lokatę w swoich kategoriach.

 W całym z cyklu Grand Prix Polski na Wodach Otwartych 2016  Jakub Kałuża „wypływał” I pozycję i tym samym puchar Klasyfikacji Generalnej Grand Prix Polski w Pływaniu na Wodach Otwartych w kat. 14 lat.

Na cały cykl Grand Prix Polski w Pływaniu na Wodach Otwartych składało się 3 starty podczas, których Kuba przepłynął łącznie 10,5 km (Dąbrowa Górnicza Pogoria – 3 km; Olsztyn Jezioro Ukiel – 2,5 km; Kryspinów – 5 km;).
Zawody w Olsztynie, zaliczane do cyklu Grand Prix, rozgrywane były również w ramach Mistrzostw Polski w Pływaniu na Wodach Otwartych gdzie do Kuby, Maćka i Sebastiana dołączyła Paula Sroczyńska. Reprezentanci dębickich Bobrów wywalczyli tam wysokie lokaty (5 pozycja – Pauli, Macka i Sebastiana oraz 8 – Kuby).
źródło; Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.