Previous
Next

Wystartował Czad Festiwal 2016

IMG_0034Oficjalnie rozpoczął się wczoraj, ale już wcześniej do Straszęcina zjeżdżali „czadownicy” jak zaczynają ich nazywać mieszkańcy. Od kilku tygodni na wagę złota były jakiekolwiek miejsc noclegowe – w Dębicy, samym Straszęcinie i okolicach trudno znaleźć wolny pokój. W okolicach kościoła jak grzyby po deszczu powyrastały stoiska z piwem, kiełbaską i płatne parkingi zlokalizowane na prywatnych posesjach.
Festiwal rozpoczął się wczoraj i potrwa do niedzieli. Dziś o 21.30 zagra NIGHTWISH – chyba największa gwiazda festiwalu a listę wykonawców dzisiejszego dnia i kolejnych można znaleźć pod tym linkiem https://czadfestiwal.pl/line-up/
Do Straszęcina znów przyjechało kilka tysięcy ludzi, wczoraj bawili się na kilu koncertach.
Zapraszamy do galerii fotografii z wczorajszego dnia. Autorem zdjęć jest Piotr Czuchra.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.