Previous
Next

Lodowisko w najbliższą sobotę i niedzielę za złotówkę

lodowiskoW najbliższą sobotę i niedzielę, 17 i 18 września z lodowiska przy ul. Piłsudskiego będzie można skorzystać za przysłowiową 1 złotówkę za pierwsze 70 minut korzystania z tafli. Promocja obowiązuje  od godziny 13.00 do 21.40.
„Serdecznie zapraszam mieszkańców naszego miasta w najbliższą sobotę od godziny 13.00 na ślizgawkę na lodowisku przy ul. Piłsudskiego. Mam nadzieję, że w tym dniu chętnych do spędzenia czasu na naszym lodowisku będzie bardzo wielu. Zapraszam także do wzięcia udziału w licznych atrakcjach sportowych przygotowanych w ramach Festiwalu Sportu, który również w sobotę i niedzielę odbędzie się w Dębicy na stadionie przy ul. Akademickiej oraz na miejskich obiektach sportowych” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.
Grafik  lodowiska na sezon 2016/2017 można zobaczyć na stronie internetowej www.mosir.debica.pl w zakładce ŁYŻWY.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.