Previous
Next

Podsumowanie Wakacji na Basenie Zewnętrznym Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

DSC03161Za nami dwa miesiące wakacji na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu , podczas których basen zewnętrzny odwiedziło ponad 15 000 osób, które zdecydowały się spędzić ciepłe i słoneczne wakacyjne dni na naszym kompleksie.
Przez całe wakacje dokładaliśmy wszelkich starań, by w jak największym stopniu umilić Państwu czas spędzony nad wodą w otoczeniu ciekawego krajobrazu, który otacza na nasz kompleks.
W tym celu na inaugurację sezonu letniego, podczas pierwszego wakacyjnego weekendu na basenie sportowym został rozłożony dmuchany wodny tor przeszkód WIBIT, dla wszystkich dzieci przygotowano plażę palmową z huśtawkami i wielkimi klockami do zabawy, dodatkowo zorganizowano wyścigi na pontonach, animacje oraz gry i zabawy w wodzie. Dla wszystkich chcących aktywnie spędzić czas nad wodą przygotowano pełno wymiarowe boisko do gry w siatkówkę plażową. Jednak największą atrakcją w tym roku było otwarcie dwóch nowych zjeżdżalni dla dzieci – pierwsza rurowa o długości 8 m oraz druga rynnowa
o długości 3 m.
W dniach 9-10 lipca oraz 20-21 sierpnia wspólnie z Dębicką Akademią Siatkówki „KĘPA” zorganizowaliśmy II i III Plażowy Turniej Piłki Siatkowej, w których wzięło udział łącznie
52 pary czyli ponad 100 zawodników, wśród których wielu na co dzień występuje w II i III ligowych klubach siatkarskich Młodej Ligi, dzięki którym kolejny raz mogliśmy liczyć na silną obsadę. Wszyscy uczestnicy obu turniejów rywalizowali o ciekawe i cenne nagrody, sprawiając tym samym, że wypoczynek nad wodą można łączyć z aktywnością sportową.
Każdego roku, podczas trwających wakacji staramy się dostarczyć wszystkim naszym klientom nowych i ciekawych atrakcji. W związku z podjęciem się wraz z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Urzędem Gminy Dębica organizacji Kina Letniego, podczas tegorocznych wakacji po raz pierwszy mieszkańcy Gminy Dębica mieli okazję obejrzeć pod gołym niebem trzy filmy.
Chcąc jak najlepiej odzwierciedlić kinowy charakter i nadać całemu wydarzeniu atmosfery takiej jak w sali kinowej, własnoręcznie zaprojektowaliśmy specjalny ekrany o wymiarach 6m x 3,6m, który bardzo dobrze wpasował się w tło basenu. Dzięki naszym Partnerom : Firmie Olimp Laboratories, Tikkurila Polska SA oraz VENTOR podczas kina letniego wykorzystaliśmy otrzymane firmowe leżaki, które dodatkowo nadały specjalnego wakacyjnego charakteru, a przy tym pozwoliły na wygodne oglądanie filmu. W tym roku podczas wakacji zdecydowaliśmy się wyświetlić trzy filmy : 29 lipca – „Gdzie jest NEMO” ,
12 sierpnia – „Klik i robisz co chcesz”, 26 sierpnia – „Jestem Bogiem” („Limitless”),
które obejrzało ponad 250 osób.
Tegoroczne Wakacje nie obfitowały w dużą ilość słonecznych i gorących dni, które utrzymywałyby się przez dłuższy czas. Przez cały okres wakacji w wyniku opadów oraz niskiej temperatury basen zewnętrzny był nieczynny przez aż 26 dni, co bezpośrednio odbiło się na frekwencji podczas tegorocznych wakacji. Mimo to, gdy nad naszym regionem pojawiło się ocieplenie i słońce basen zewnętrzny cieszył się dużym zainteresowaniem naszych klientów.
W lipcu basen zewnętrzny odwiedziło ponad 8500 osób, w trakcie którego odnotowaliśmy łącznie trzy dni, w których frekwencja na naszym basenie wyniosła ponad 1000 osób, wraz z rekordem w jednym dniu wynoszącym 1034 osoby.
W drugim miesiącu wakacji nasz kompleks odwiedziło ponad 6500 osób, podczas którego zanotowaliśmy dwa dni, w których frekwencja wyniosła ponad 1000 osób łącznie z rekordem w jednym dniu wynoszącym 1053 osoby.
Serdecznie Państwu dziękujemy za okazane zaufanie oraz wybranie Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu jako miejsca przyjaznego do spędzenia swojego czasu wolnego wśród przyjaciół i rodziny.
Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by w następnym roku podczas wakacji nasz kompleks był jeszcze bardziej atrakcyjny i jak najlepiej przystosowany do Państwa.
Mamy nadzieję, że czas który Państwo spędzili na naszym basenie zostanie na długo zapamiętany oraz będzie mile wspominany.
Do zobaczenia

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.