Previous
Next

Psy z przytuliska w Dębicy tęsknią za domem

Kola2.KOLA SZUKA DOMU
Kola to młody, niewielkich rozmiarów piesek (sięga przed kolano). Bardzo lubi bliskość człowieka, lubi się do niego tulić, potrafi chodzić na smyczy. Jest pełnym energii, przyjaznym pieskiem, który szuka takie domku już na zawsze! Kola na pewno nie przepada za kotami.
Kola dzieli boks z innym pieskiem Bafim, z którym jest bardzo zaprzyjaźniony, może ktoś rozważ podwójną adopcje, psiaki byłyby przeszczęśliwe (pieski są do siebie podobne).

 
Kropeczka1.KROPECZKA SZUKA DOMU
Kropeczka to bardzo młodziutka sunia, która jeszcze czasami boi się ludzi, ale od przybycia do przytuliska, zrobiła ogromne postępy, potrafi już chodzić na smyczy, jest grzeczna, spokojna, dogaduję się z innymi pieskami. Fajnie gdyby dziewczynka trafiła do domku gdzie jest już piesek, to pozwoliłoby jej jeszcze bardziej otworzyć się na świat. Szuka kochającego spokojnego domku.
Kropeczka ma przepiękne umaszczenie, jest bardzo delikatnej budowy ciała.
 
 
 
 
Moli1MOLI SZUKA DOMU
Młodziutka, suczka w typie Jamnika, jest przecudnej urody malutkim pieskiem, kochanym
i grzecznym, lubi bliskość człowieka, bardzo ładnie chodzi na smyczy, na spacerkach jest posłuszna, lubi zabawę z innymi pieskami, szuka domku, który ją pokocha na zawsze!!!!
 
 
 
 
 
Benek2BENEK SZUKA DOMU
Benek, piesek o drobnej budowie ciała. Nie jest już „pierwszej młodości”, ale wigoru w nim masa. To psi ideał, spokojny, dostojnie chodzi na smyczy, delikatny, taki 'starszy pan’, który potrzebuje tylko kochającego człowieka, pełnej michy, i spacerków, więcej do szczęścia mu nic nie potrzeba. Jest naprawdę fantastycznym pieskiem!
Pies jest już po zabiegu kastracji.
 
 
 
 
WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
Psa można oglądać w:
PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (14) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Pies posiada książeczkę zdrowia, wszystkie aktualne szczepienia oraz jest odrobaczony.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.