Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

DO KOMPLETU PUNKTÓW ZABRAKŁO 22 SEKUNDY

hokejW sobotę 16 września grupy młodzieżowe UKH Dębica zainaugurowały rozgrywki ligowe. Jako pierwsi w szranki stanęli Żacy Młodsi, którzy na własnym lodowisku skrzyżowali kije z LHT Lublin. Dla większości młodych dębickich hokeistów był to pierwszy mecz ligowy rozgrywany na całe lodowisko. Mimo początkowej tremy bardzo dobrze weszli w mecz i już po niespełna 9 minutach na tablicy widniał wynik 2:0. W dalszej części spotkania hokeiści UKH Dębica nadal utrzymywali wizualną przewagę i częściej gościli w tercji rywali jednak nie mogli znaleźć drogi do bramki. Zawodnicy LHT Lublin ograniczali się tylko do kontrataków aczkolwiek byli w nich zabójczo skuteczni. Pomimo tego jeszcze na niespełna 30 sekund przed końcem spotkania to dębiczanie prowadzili 5:4. Wydawało się że zwycięstwo mają w kieszeni lecz moment dekoncentracji sprawił że rywale znaleźli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, którą bez skrupułów wykorzystali. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była seria rzutów karnych, w której więcej szczęścia mieli goście i dzięki temu 2 punkty pojechały do Lublina. Hokeiści UKH Dębica po pierwszym spotkaniu mogą dopisać 1 oczko do ligowej tabeli.

UKH Dębica – LHT Lublin 5:6k (2:2, 1:2,2:1)
Strzały: 32-13
Kary: 1-3
Bramki dla UKH Dębica:
-Mryczko Kacper 4
-Stasiowski Szymon
Skład UKH Dębica: Czeluśniak Bartosz, Rokita Antoni, Sajdak Konrad, Migała Antoni, Mryczko Kacper, Ziajor Miłosz, Gawle Jakub, Czernecki Piotr, Stasiowski Szymon, Kuta Julia, Ciszek Karol, Ulak Amadeusz, Wójtowicz Jakub, Krzemiński Karol, Stachowicz Piotr, Cebula Julian, Bobulski Łukasz, Fryz Oliwia, Bujak Krzysztof.
Trener: Zbigniew Żabicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.