Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Maria Przebięda. Wędkarstwo to moja pasja!

22051368_1907658982808849_1525270989178752354_oMaria Przebięda na co dzień jest dyrektorką Szkoły Podstawowej w Brzostku. Prywatnie szczęśliwa żona i mama, od kilku lat zakochana prawie bez pamięci w swoich wnukach. Od ponad 20 – lat wędkuje i to z jakim skutkami!
-Z początkiem października rozpoczął się okres dobrego żerowania ryb drapieżnych. W poszukiwaniu „metrówek” odwiedziliśmy łowisko „Pod Bobrami” w Błażkowej. Szczupak chętnie przynętę – a była nim 20 cm płoć- chwycił … a potem popisywał się efektownymi świecami.  I jest dorodny zbój – śmieje się Maria Przebięda.
To nie jedyna tak efektywna zdobycz pani Marii. W ubiegłym roku na zalewie w Strzegocicach złapała suma o długości 1,2 m, który ważył ponad 11 kilogramów. W czerwcu też na tym łowisku trafił się piękny, kilkukilogramowy karp.
-Wędkarstwo to moja pasja. To też niesamowity relaks i możliwość spędzenia wolnego czasu z rodziną – mówi pani Maria.
.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.