Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębiccy seniorzy na spotkaniu z farmaceutką Lucyną Samborską

 23843095_1431007027020046_105422077449248915_n23 listopada, uczestnicy projektu „Aktywny senior” spotkali się z farmaceutką Lucyną Samborską, doktorem nauk farmaceutycznych, wykładowcą na Uniwersytecie Rzeszowskim, właścicielką Apteki Melisa w Dębicy, prezesem Podkarpackiej Izby Aptekarskiej w Rzeszowie.

Podczas 4-godzinnych zajęć dębiccy seniorzy edukowali się w zakresie wspomagania zdrowia i kondycji poprzez ziołolecznictwo. Oprócz wykładu i zajęć warsztatowych, uczestniczyli też w pokazie prawidłowego przygotowywania i degustacji napojów ziołowych. 

źródło: Stowarzyszenie „Radość”

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.