Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jarmark Bożonarodzeniowy i IV Świąteczny Bieg Przebierańców już 15 grudnia na dębickim Rynku

 

15 grudnia na dębickim Rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który podobnie jak w latach ubiegłych połączony będzie z organizowanym już po raz czwarty Świątecznym Biegiem Przebierańców.  Podczas tegorocznej edycji dębiczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mieli okazję zakupić świąteczne ozdoby, prezenty pod choinkę, wyroby cukiernicze oraz wiele ciekawych produktów świątecznych.

IV Świąteczny Bieg Przebierańców odbędzie się w dwóch kategoriach: dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowana została trasa o długości 600 m wokół Rynku, natomiast główny bieg przebierańców będzie miał długość 4 km. Każdy uczestnik otrzyma czapkę mikołaja, a na mecie na wszystkich czekać będzie pamiątkowy medal, ciepły poczęstunek wigilijny, atrakcyjne konkursy z nagrodami dla uczestników biegu w tym rower za najlepszy strój oraz wspólne kolędowanie z Góralską Kapelą ,,Ogórki”.

Start biegu dzieci zaplanowany został na godzinę 14.30 natomiast dorosłych na godz. 15.00

Na Świąteczny Bieg Przebierańców zapraszają: burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk,  Klub Biegacza „Maratończyk” i MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.