Previous
Next

Zapraszamy do przykościelnego ogrodu w Straszęcinie

Najbliższa sobota i niedziela zapowiada się wyjątkowo słonecznie. To dobry czas na krótką podmiejską wycieczkę do Straszęcina. W otoczeniu kościoła parafialnego znajduje się pięknie utrzymany ogród z egzotyczną roślinnością oraz z rzeźbami o tematyce religijnej. Warta uwagi jest też Grota ku czci Matki Bożej z Lourdes. Obok jest wygodny parking, a w centrum miejscowości znajduje się kilka sklepów, gdzie można zrobić podręczne zakupy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.