Bożena Osocha. Nie kandyduję na wójta gminy Żyraków, uważam że Krzysztof Tylec świetnie się sprawdzi w tej roli - ziemiadebicka.pl

Bożena Osocha. Nie kandyduję na wójta gminy Żyraków, uważam że Krzysztof Tylec świetnie się sprawdzi w tej roli


Bożena Osocha uważą, że Krzysztof Tylec jest dobrym kandydatem na wójta gminy Żyraków

Bożena Osocha była jedną z osób, którą wymieniano jako ewentualną kandydatkę na wójta gminy Żyraków w nadchodzących wyborach samorządowych. Ona jednak zaprzecza tym informacjom. – Nie zamierzam ubiegać się o stanowisko wójta gminy Żyraków – mówi Bożena Osocha. Myślę, że Krzysztof Tylec jest znakomitym kandydatem na tę funkcję.

Bożena Osocha była zastępcą wójta w latach 2003-2010.  Cztery lata temu była kandydatką na wójta gminy Żyraków z ramienia Wspólnoty Ziemi Dębickiej i dotarła do drugiej tury. Wiosną tego roku dość żywo toczyła się dyskusja na temat jej ewentualnego startu jako kandydatki na to stanowisko. -Nie będę ubiegać się o tę funkcję -mówi zapytana o tę sprawę. Moim zdaniem Krzysztof Tylec świetnie sprawdziłby się na tym stanowisku i będę go popierać w nadchodzących wyborach.

Bożena Osocha zdecydowała się na start do Rady Powiatu z list Prawa i Sprawiedliwości. – Myślę, że jest tam sporo rzeczy do zrobienia, gdzie może przydać się moja wiedza i doświadczenie- uważa była wicewójt gminy Żyraków.