I edycja Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego “DEGUM CUP” za nami

W restauracji Stomilanka odbyło się uroczyste podsumowanie zmagań pierwszej edycji Zimowej Ligi Tenisowej “DEGUM CUP”. Do rywalizacji na Całorocznych Kortach Tenisowych przystąpiło 23 zawodników w kategorii open i mieszanej. Rozegrane zostały łącznie 72 mecze. Liga była doskonałą okazją do szlifowania umiejętności technicznych, nabywania nowych doświadczeń, a przede wszystkim do spędzania aktywnie czasu wolnego w miłym towarzystwie.
Za udział w rozgrywkach podziękowali wszystkim uczestnikom właściciele ałorocznych Kortów Tenisowych DEGUM oraz koordynator zmagań Michał Smoła, który podkreślił wysoki poziom zawodów. Najlepszym tenisistom wręczono statuetki oraz nagrody rzeczowe. W kategorii open otrzymali je: Michał Smoła (I miejsce), Piotr Cyzio (II miejsce), Jarosław Balasa (III miejsce). W kategorii mieszanej zwyciężyli: Magdalena Piotrowska i Michał Smoła (I miejsce), Alicja Wojnarowska i Patryk Marciniec (II miejsce), Wioleta Świątek i Marcin Świątek (III miejsce). Nagrodę za rywalizację w duchu Fair Play odebrali:  Michał Smoła i Marcin Świątek.
Kolejna edycja DEGUM CUP rozpocznie się już jesienią. Tymczasem tenisiści mogą już szlifować formę na nowym korcie zewnętrznym z z certyfikowaną przez ITF nawierzchnią ze sztucznej mączki, czynnym od 7 do 23.