-->

Jak przekuć porażkę w sukces, czyli konferencja „Droga do pewności siebie” w Dębicy

Czy można przekuć porażkę na sukces ? Czy pozytywne nastawienie jest receptą na sukces ? Jak wykonać perfekcyjnie makijaż wieczorowy ? Odpowiedzi na te i inne pytania czekały na uczestniczki pierwszej w Dębicy coachingowej konferencji „Droga do pewności siebie”, która dzisiaj odbyła się w Hotelu Gold w Dębicy. Frekwencja – ponad 200 przybyłych pań dowodzi, jak dębiczankom potrzebne są tego typu spotkania.

„Sukces zorganizowanego 21 września Międzynarodowego Dnia Urody utwierdził mnie w przekonaniu, że jest duża potrzeba organizacji takich eventów dla pań w Dębicy. Podczas Dnia Urody uczestniczki miały okazję skorzystania z szeregu porad i zabiegów urodowych oraz zaczerpnięcia wiedzy z zakresu zdrowia, jak również skorzystania z konsultacji u specjalistów z tego zakresu. Dzisiaj natomiast pokazałyśmy paniom jak budować swoją pewność siebie, jak przekuć porażkę w sukces i jak zadbać o siebie także w aspekcie wizerunkowym. Frekwencja na dzisiejszej konferencji i kolejki do naszych specjalistek świadczą o tym, że dębiczanki bardzo interesuje ich rozwój osobisty i kwestie zdrowotno-urodowe ” – mówi Lucyna Samborska, farmaceutka, właścicielka apteki „Melisa” w Dębicy i organizatorka przedsięwzięcia.

Podobnie jak w przypadku Dnia Urody podczas konferencji „Droga do pewności siebie” panie miały okazję wysłuchać szeregu tematycznych wykładów poświęconych budowaniu pewności siebie, swojego wizerunku oraz dbania o swoją urodę.
Dr n. farm Lucyna Samborska przedstawiła wykład „Czy można przekuć porażkę w sukces” podczas którego zwróciła uwagę na fakt, że nawet z kryzysowych sytuacji można wynieść dla siebie coś pozytywnego i takie sytuacje mogą być początkiem czegoś nowego i dobrego. Przykłady Marilyn  Monroe, Henrego Forda, Joanne K. Rowling, Thomasa Alva Edisona czy Ingvara Kamprada twórcy Ikei pokazują jak niejednokrotnie droga usłana porażkami kończy się wielkim sukcesem.
O programach przeciwstarzeniowych, medycynie estetycznej, nowoczesnych technologiach w ogólnej dbałości o ciało i zdrowie opowiedziała zgromadzonym dyrektor Instytutu IP Clinic Edyta Dedek, natomiast wykład „Jak nie zwariować w dobie zmieniającej się mody” – zaprezentowała stylistka wizerunku Sofi Socha, która podczas wrześniowego Dnia Urody przeżywała prawdziwe oblężenie – tak wiele pań chciało skorzystać z jej porad wizerunkowych.
Ponadto podczas dzisiejszego wieczoru uczestniczki miały okazję wysłuchać wykładów dotyczących pozytywnego nastawienia które jest podstawą sukcesu oraz porad dotyczących makijażu wieczorowego w wykonaniu wizażystki Marty Kwolek. Były też porady specjalistów, dermokonsultacje z Mincer Pharma- eksperta w tworzeniu kosmetyków aptecznych oraz bezpłatne porady kosmetyczne w wykonaniu kosmetologa.
Duża dawka wiedzy o budowaniu swojej siły i kreowaniu wizerunku to nie wszystkie atrakcje dzisiejszego wieczoru. Wszystkie zarejestrowane na dzisiejszą konferencję panie miały okazję wziąć udział w licznych loteriach i konkurach z nagrodami.

Droga do pewności siebie 2018

Wszystkie przygotowane na konferencję "Droga do pewności siebie" stoiska przeżywały oblężenie. Zainteresowaniem cieszyły się zarówno punkty konsultacyjne (dietetyczne, dermatologicze, badania wzroku) jak i stoiska kosmetyczne. Każda z pań miała okazję zrobić sobie peeling dłoni i otrzymać próbki kosmetyków.

Opublikowany przez ziemiadebicka.pl Piątek, 12 października 2018

Swoje produkty i usługi w loteriach i konkursach zaoferowały m.in.
– IP Cliniq – Instytut Piękna (Zabieg Abrahydri- Zabieg na twarz, Fotoodmładzanie dłoni- Laser Fotona, Zabieg Endermologia – Zabieg na twarz, Infuzja tlenowa (twarz szyja ,dekolt)
– Firma Forever Living Products – Aloesowy punkt zdrowia i urody Forever
– Dariusz Tyrpin (plenerowa sesja zdjęciowa, poprzedzona profesjonalnym makijażem)
– Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór (vouchery na: nielimitowane wejście na strefę wellness dla 2 osób – obejmuje korzystanie z basenu, jacuzzi, salki fitness, strefy sześciu saun, strefy schładzania)
– Firma Tiande.pl – darmowa pielęgnacja SPA na dłonie -dla każdej z uczestniczek konferencji
-AUTO-RES dealer Fiat, Alfa Romeo i Hyundai – Fiat 500 na weekend z pełnym bakiem paliwa
-Pasja Smaku Catering – 3 bony podarunkowe do wykorzystania przez 5 dni na dietetyczny zestaw cateringowy o kaloryczności ustalonej przez dietetyka
– Stoisko PogoJar – nagrody niespoodzianki
– Salon Kosmetyczny „EVA” – 5 voucherów na manicure hybrydowy oraz 5 voucherów na zabieg bankietowy

Podziel się z innymi
0Shares
0 0