Jarmark Bożonarodzeniowy i IV Świąteczny Bieg Przebierańców już 15 grudnia na dębickim Rynku - ziemiadebicka.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy i IV Świąteczny Bieg Przebierańców już 15 grudnia na dębickim Rynku


 

15 grudnia na dębickim Rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który podobnie jak w latach ubiegłych połączony będzie z organizowanym już po raz czwarty Świątecznym Biegiem Przebierańców.  Podczas tegorocznej edycji dębiczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mieli okazję zakupić świąteczne ozdoby, prezenty pod choinkę, wyroby cukiernicze oraz wiele ciekawych produktów świątecznych.

IV Świąteczny Bieg Przebierańców odbędzie się w dwóch kategoriach: dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowana została trasa o długości 600 m wokół Rynku, natomiast główny bieg przebierańców będzie miał długość 4 km. Każdy uczestnik otrzyma czapkę mikołaja, a na mecie na wszystkich czekać będzie pamiątkowy medal, ciepły poczęstunek wigilijny, atrakcyjne konkursy z nagrodami dla uczestników biegu w tym rower za najlepszy strój oraz wspólne kolędowanie z Góralską Kapelą ,,Ogórki”.

Start biegu dzieci zaplanowany został na godzinę 14.30 natomiast dorosłych na godz. 15.00

Na Świąteczny Bieg Przebierańców zapraszają: burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk,  Klub Biegacza “Maratończyk” i MOSiR Dębica