Kolizja na autostradzie i zaginony psiak.

W ostatni dzień wakacji przez kilka godzin na 505 kilometrze autostrady A4 w kierunku Dębicy kierowcy spotkali się z utrudnieniami związanym z kolizją samochodu osobowego.

Nad ranem (31.08.) na mokrej jezdni 505 kilometra nitki w kierunku wschodnim, kierowca osobowego nissana z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg, dachował i zakończył swoją podróż poza jezdnią. Utrudnienia na autostradzie w miejscu kolizji trwały kilka godzin do około 8 rano. Wówczas to kompletnie zniszczone auto zostało usunięte z autostrady. 44-letnia kobieta i jej 21-letnia córka trafiły do szpitala. Po badaniu lekarskim mogły opuścić placówkę służby zdrowia.

W wyniku tego zdarzenia zginęły podróżujące wraz z kobietami dwa psy. Jeden z nich zdechł na miejscu, natomiast drugi uciekł do pobliskiego lasu.

Na zdjęciu prezentujemy zdjęcie zaginionego psa. Psiak wabi się „Laska” i jest zaczipowany, a tym samy istnieje możliwość jego identyfikacji. Jeżeli ktoś znajdzie zaginionego czworonoga prosimy o kontakt z numerem telefonu 665-390-313.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0