Planujesz wyjazd w góry? Proponujemy najlepszy kierunek: Zakopane!

Okolice Tatrzańskiego Parku Narodowego to destynacja chętnie wybierana nie tylko przez Polaków, ale również zagraninych turystów. Nie powinno to nikogo dziwić: Tatry są warte odwiedzenia o każdej porze roku, a ich urok zachwyci każdego – niezależnie od wieku. Jeśli dysponujesz wolnym weekendem i masz ochotę wybrać się na wycieczkę, Zakopane będzie doskonałym wyborem. Działa tam luksusowy hotel, w którym warto się zatrzymać. W tym wpisie opowiemy więcej o tym, jak dużą rolę odgrywa miejsce, w jakim nocujemy podczas pobytu w górach.

Po długiej pieszej wyprawie trzeba zregenerować siły. Dobry hotel zapewni strefę relaksu

Nikt nie jedzie w góry po to, żeby spędzać czas w hotelu. Jednak gdy już skończymy zwiedzanie i zmęczymy się pieszymi wędrówkami, to właśnie tam skierujemy swoje kroki. Dlatego planując wyjazd w Tatry, warto zawczasu pomyśleć o zakwaterowaniu. Do wyboru jest oczywiście kilka opcji, w tym m. in. kwatery prywatne. W Zakopanem działają również liczne pensjonaty oraz hotele i chyba nie trzeba wyjaśniać, które z tych miejsc jest najbardziej komfortowe. O ile pobyt w prywatnym pokoju z łazienką współdzieloną z sąsiadami nie zapewni nam wygody, nowoczesny hotel ze strefą SPA kompleksowo o to zadba. Goście, którzy decydują się na pobyt w tak ekskluzywnym miejscu, jak  hotel w Zakopanem Crocus, mogą do woli korzystać z basenu, sauny, a także ze specjalistycznych zabiegów – masaży, liposukcji czy karboksyterapii. Relaks w profesjonalnie przygotowanym SPA pozwala nabrać sił na kolejne piesze wycieczki i korzystanie z uroków polskich Tatr.

Pobyt w Zakopanem wcale nie musi być drogi! Wystarczy skorzystać z promocyjnych pakietów

Wiele osób, które wybierają się w góry, poszukując noclegu nawet nie bierze pod uwagę ofert przygotowanych przez hotele. Takie podejście wynika z przekonania o wysokich cenach. Chcąc odbyć komfortowy wypoczynek, trzeba się liczyć z większym wydatkiem. Jednak niejeden hotel w Zakopanem udostępnia promocyjne pakiety, w ramach których pobyt jest znacznie tańszy. Warto na bieżąco śledzić oferty dobrych hoteli i korzystać z nich, gdy spełnią one nasze oczekiwania. To znacznie lepsze, niż rezerwowanie przypadkowego noclegu. Przykładowo, atrakcyjne pakiety zakopiańskiego hotelu Crocus umożliwiają korzystanie z Centrum Rekreacji, obejmują noclegi z wyżywieniem i dodatkowe udogodnienia, jak choćby zniżki w barze. W ten sposób można nie tylko zaoszczędzić, ale też odpocząć w luksusowych warunkach. Mając zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu z basenem, odkrywanie Tatr będzie jeszcze przyjemniejsze. Życzymy niezapomnianego pobytu w Zakopanem! Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom, odpowiednio wybiorą Państwo miejsce na nocleg.