-->

Rozmawiały z zespołem „Pectus” i zawodnikami Asseci Resovii Rzeszów

Wywiady z zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów i reprezentantem Polski w siatkówce  Marcinem Komendą i piłkarzami PGE FKS Stali Mielec  Mateuszem Żyro i Grzegorzem Tomasiewiczem oraz wywiad z zespołem „Pectus” to efekty dotychczasowej aktywności w ramach projektu „Podaj dalej” realizowanego przez 7 uczennic z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy. Projekt jest realizowany na platformie Zwolnieni z Teorii.

Tegoroczna inicjatywa (dziewczyny uczestniczyły także w ubiegłorocznej edycji projektu) nosi nazwę „Podaj dalej”. Jej celem jest przeprowadzanie wywiadów z osobami lub grupami z naszego regionu, które osiągnęły sukces w wybranej przez siebie drodze życia. Celem projektu jest wywołanie u odbiorców większej pewności siebie i wiary we własne siły.

„Liczyło się dla nas to, by przekazać każdemu zwykłemu człowiekowi, że każdy kiedyś od czegoś zaczyna. Sukces i realizacja nie przychodzi łatwo. Ttrzeba na nie zapracować.” – mówi Gabriela, liderka zespołu.

 Do tej pory uczestniczkom projektu udało się przeprowadzić nagrywane wywiady z zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów i reprezentantem Polski w siatkówce Marcinem Komendą, a także piłkarzami PGE FKS Stali Mielec – Mateuszem Żyro i Grzegorzem Tomasiewiczem.

Na ich Facebookowej stronie można również przeczytać, cieszący się sporą popularnością wywiad z zespołem muzycznym Pectus.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0