Stefan Bieszczad: Jest możliwość zdobycia dużych środków na remont oddziału i przychodni ortopedycznej dębickiego szpitala

Czy oddział i przychodnia ortopedyczna  dębickiego szpitala zostanie zmodernizowana? Jest na to duża szansa.
– Mamy możliwość zdobycia sporych środków na taką inwestycję  – wyjaśnia radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Stefan Bieszczad.
– W związku z rządowym programem ułatwiającym dostęp do lekarzy specjalistów są możliwości zdobycia środków na modernizację między innymi oddziału i przychodni ortopedycznej dębickiego szpitala – mówi Stefan Bieszczad.
– Dziś spotkałem się z lekarzami, którzy tam pracują, aby porozmawiać o potrzebach w tym zakresie. Potrzeby są naprawdę ogromne.

Bieszczad doskonale rozumie pacjentów, którzy potrzebują szybkiej opieki lekarza ortopedy. Kilka dni temu uległ wypadkowi, który utrudnia mu poruszanie się. W przyszłym tygodniu ma przejść operację stawu kolanowego w specjalistycznej klinice.

– To nowy program i nowe możliwości. Zapoznałem się z nim i podjąłem osobistą inicjatywę, aby zdobyć te środki dla Dębicy. I jest na to wielka szansa. Początkowo na ortopedię, ale nie wykluczam działań zmierzających do zdobycia pieniędzy na modenizację innych oddziałów i przychodni. Po dzisiejszych rozmowach mam już obraz sytuacji i potrzeb jakie występują w przychodni ortopedycznej i oddziale ortopedycznym. Wierzę, że te starania zakończą się sukcesem – dodaje radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Stefan Bieszczad.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0