Wypadek na autostradzie. Zderzyły się dwa auta.

Brak należytej uwagi oraz zbyt duża prędkość najprawdopodobniej przyczyna wypadku i całkowitej blokady nitki autostrady w kierunku Krakowa. Sprawę wyjaśnią tarnowscy policjanci.

Dziś w nocy około godziny 21:30 doszło do groźnego zdarzenia drogowego na tarnowskim odcinku autostrady w kierunku Krakowa. Na 482 kilometrze kierujący bmw wjechał w tył toyoty, powodując wypchnięcie pojazdu na bariery energochłonne. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Na miejscu pracowali strażacy, którzy musieli wyciąć z wraku samochodu zakleszczoną osobę. 43-letnia tarnowianka, która podróżowała toyotą, trafiła do tarnowskiego szpitala z ogólnymi obrażeniami. Kierowca bmw to 33-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna nie zachował ostrożności i z impetem uderzył w poprzedzający go samochód.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli zapis kamer samochodowych bezpośrednich świadków zdarzenia, który zostanie poddany analizie przez policjantów dochodzeniowo-śledczych tarnowskiej komendy.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi
0Shares
0 0