Previous
Next
Previous
Next

Potrącenie pieszego w Brzeźnicy

policePolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w Brzeźnicy. Do szpitala w Dębicy przewieziono poszkodowanego w zdarzeniu mężczyznę. 
Do wypadku doszło około godz. 19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem bmw 20-letnia mieszkanka Nagawczyny potrąciła mężczyznę, który miał nagle wtargnąć na jezdnię pod jadący w kierunku Mielca pojazd. Funkcjonariusze poddali badaniu na trzeźwość uczestników wypadku. Alkomat wykazał u potrąconego mężczyzny 2,2 promila alkoholu w organizmie, kierująca bmw była trzeźwa. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziony został 55-letni mieszkaniec Bobrowej. Mężczyzna pozostał w szpitalu na dalszym leczeniu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.