Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ukradł telefon i siedem złotych

policePolicjanci z komisariatu w Brzeźnicy zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło w miejscowości Pustków Osiedle. Zatrzymany 18-latek, który zaatakował i okradł mieszkańca tej miejscowości, przyznał się jeszcze do innych przestępstw.
W ubiegły czwartek w miejscowości Pustków Osiedle doszło do rozboju na 34-letnim mieszkańcu tej miejscowości. Poszkodowany stracił telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie 7 złotych. W wyniku pracy brzeźnickich policjantów szybko ustalono sprawcę tego rozboju. W piątek policjanci przedstawili 18-letniemu mieszkańcowi Pustkowa zarzuty. W toku prowadzonych czynności mężczyzna przyznał się do innego rozboju, który miał miejsce w styczniu br. Poszkodowanym był wówczas 55-letni mieszkaniec Pustkowa, 18-latek zmusił go do wydania butelki wina oraz dwóch paczek papierosów. Funkcjonariusze udowodnili również młodemu mężczyźnie kradzież wiertarki wartości 150 złotych na szkodę spółdzielni mieszkaniowej w Pustkowie.  18-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, za rozboje grozi mu kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat, za kradzież kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10. Młody mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.
 
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.