Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębica pamięta – o 17. 00 w mieście rozległ się głos syren

IMG_5898Punktualnie o godzinie 17.00 w Dębicy rozległ się głos syren. W ten sposób miasto upamiętniło 70. rocznicę Powstania Warszawskiego. Na dębickich ulicach spotkać dziś można płócienne bannery z sylwetką młodego powstańca. Rozwieszone zostały w różnych punktach miasta – na ogrodzeniu Parku Jordanowskiego, w okolicach „Mechanika”, kościoła Bożego Miłosierdzia czy w okolicach ronda u zbiegu ulic Rzeszowskiej i Tysiąclecia.
Dębica pamięta o bohaterach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.