Previous
Next
Previous
Next

Trwają charytatywne turnieje piłkarskie dla chorego Krystiana

Dzisiaj i jutro na  hali  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy rozgrywane  są charytatywne turnieje piłkarskie dla chorego na białaczkę zawodnika szkółki piłkarskiej IGLOOPOL Krystiana Żarnowskiego. Dziś swój turniej rozgrywają boiskowi koledzy i rówieśnicy Krystiana z rocznika 2005, natomiast w niedzielę na parkiet wyjdą chłopcy z rocznika 2006. Zapraszamy nie tylko uczestników i ich bliskich, ale także wszystkich chcących pomóc Krystianowi. Na hali będzie możliwość finansowego wsparcia akcji dowolnymi datkami.
 
 
 
 
źródło: https://www.facebook.com/IgloopolDebicaRocznik2006?fref=ts

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.