Previous
Next

Na hali MOSiR w Dębicy trwają Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej

turniej służby więziennej 2016 (3)4 marca na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy przy ul. Sportowej rozpoczęły się Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.
W uroczystym rozpoczęciu turnieju wzięli udział m.in. zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, starosta powiatu dębickiego Andrzej Reguła, dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy Bogdan Witkoś, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy Marta Pawełko- Tokarz oraz mjr Krzysztof Jakubek, szef Rady Sportu Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego.
Celem zawodów podobnie jak w latach ubiegłych była integracja funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz popularyzowanie i upowszechnianie rekreacji ruchowej wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Służby Więziennej, a także propagowanie wartości i korzyści niesionych przez sport i grę fair play.
W tegorocznym jedenastym już turnieju uczestniczy 9 drużyn reprezentujących wszystkie jednostki penitencjarne województwa podkarpackiego. Na hali rywalizują drużyny z zakładów karnych w: Dębicy, Jaśle, Rzeszowie, Uhercach, Łupkowie, Przemyślu, Medyce oraz aresztów śledczych w Nisku i Sanoku.
„Zawody przebiegają w sportowej atmosferze pełnej zdrowej rywalizacji sportowej oraz ducha walki. Drużyny mocno rywalizują ze sobą na parkiecie, a wszystkim kibicuje licznie zgromadzona na trybunach publiczność” – mówi Robert Moskal przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy Pracowników Więziennictwa w Rzeszowie.
Wyniki tegorocznych XI Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennej Okręgu Rzeszowskiego o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka podamy niebawem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.