Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk wystąpi dziś na gali boksu. Jako zawodnik

Burmistrz Mariusz Szewczyk w otoczeniu bokserów, którzy wystąpią dziś wieczorem
Burmistrz Mariusz Szewczyk w otoczeniu bokserów, którzy wystąpią dziś wieczorem

Jak udało  się na nieoficjalnie dowiedzieć, dziś na wieczornej gali boksu odbędzie się dodatkowa walka, w której weźmie udział, jako zawodnik, burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Co prawda Szewczyk kojarzy się głównie z piłką nożną, której jest zagorzałym fanem, ale jak pokazuje doświadczenie nie są mu obce również inne dyscypliny sportu. W ubiegłym roku wystąpił jako hokeista w meczu hokejowym w drużynie samorządowców i całkiem nieźle sobie tam poradził. W tym roku, jak wynika z naszych informacji, ma spróbować swoich sił w boksie. – Staram się być sportowcem wszechstronnym, nie skupiającym się tylko na jednej dyscyplinie sportu – mówi Mariusz Szewczyk. Walka bokserska to dla mnie coś nowego, to wyzwanie a ja nie boje się wyzwań – dodaje. Niejasne są informacje kto miałby być przeciwnikiem na ringu burmistrza Dębicy. Wśród kandydatów wymienia się nazwisko wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Romana Ciszka. Ciszek w ostatnim czasie dość kategorycznie wypowiadał się na temat Mariusza Szewczyka i nie jest tajemnicą, że relacje pomiędzy oboma panami są dość napięte. A stare prawda mówi, że nic tak nie oczyszcza atmosfery pomiędzy facetami jak solidna wymiana ciosów … A potem może być już tylko lepiej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.