Previous
Next

Tikkurila Solidnym Pracodawcą Roku 2015 !

W imieniu firmy nagrodę odebrała Magdalena Olszewska
W imieniu firmy nagrodę odebrała Magdalena Olszewska

Firma Tikkurila Polska SA ponownie otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.
Konkurs Solidny Pracodawca należy do najbardziej prestiżowych projektów w Polsce związanych z zarządzaniem kadrami. Celem programu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych pracodawców, wyróżniających się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie społecznej odpowiedzialności oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną. Tytuł Solidnego Pracodawcy jest również potwierdzeniem transparentności oraz rzetelności działań wyróżnionych firm.
Wśród najważniejszych kryteriów, decydujących o wyborze laureatów programu, znajdują się m.in.: przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasna ścieżka kariery, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego, systemy motywacyjne oraz polityka społecznej odpowiedzialności firmy. Dodatkowo spółki oceniane są na podstawie wywiadów środowiskowych.
Uroczysta gala tegorocznej edycji programu odbyła się w Teatrze Palladium w Warszawie. W imieniu firmy nagrodę odebrała Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR. Kapituła programu, przyznając tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015 firmie Tikkurila, doceniła spółkę za konsekwentne wdrażanie i respektowanie najlepszych praktyk odpowiedzialnego biznesu oraz łączenie celów biznesowych z polityką personalną dostosowaną do wyzwań zrównoważonego rozwoju oraz wymogów rynku pracy. „Nagroda Solidny Pracodawca Roku jest dla nas ogromnym wyróżnieniem tym bardziej, że firma Tikkurila uzyskała ten tytuł już po raz drugi – komentuje otrzymanie nagrody Prezes Zarządu Tikkurila Polska SA Aleksander Truszczyński. „Mamy świadomość, że fundamentem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa są kompetentni i zaangażowani pracownicy i to od nich zależą sukcesy firmy w każdym obszarze działania. Doceniamy to i staramy się być dla naszych pracowników jak najlepszym pracodawcą. Zależy nam, aby praca w Tikkurila była dla nich nie tylko sposobem zarabiania na życie, ale także źródłem samorealizacji i satysfakcji” – mówi Aleksander Truszczyński. „Dziękuję wszystkim pracownikom, dzięki którym osiągamy bardzo dobre wyniki biznesowe i umacniamy naszą pozycję na rynku. Tę nagrodę traktujemy jako docenienie dotychczasowych starań nas wszystkich, ale także jako zobowiązanie do dalszej pracy nad budowaniem relacji pracodawca-pracownicy” – dodaje Prezes Truszczyński.
IMG_6278
Program Solidny Pracodawca Roku organizowany jest w partnerstwie z polskimi organizacjami pracodawców, m.in. Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, Pracodawcy RP oraz Fundacją Wiedza bez Granic.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.