Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

I Zlot FoodTracków w Dębicy już w najbliższy weekend!

28 i 29 kwietnia po raz pierwszy na dębickim Rynku odbędzie się I Zlot FoodTracków. Na imprezę do Dębicy zjedzie około 20 foodtracków – najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji i konkursów kulinarnych z nagrodami.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy każdy Foodtruck zaserwuje coś innego. Będą burgery, frytki belgijskie, kopytka, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia koreańska, meksykańska, tybetańska, włoska, tosty i wiele innych.
Zloty Foodtracków stały się w ostatnim czasie bardzo modne i uczestniczy w nich bardzo wiele osób, które na takie imprezy przychodzą całymi rodzinami i przyjemnie spędzają czas próbując smaków z różnych zakątków świata.

„Każdy kto przybędzie na zlot będzie mógł zagłosować na foodtrucka,który według niego jest najlepszy oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami, które będą organizowane podczas zlotu. Chcemy także aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to z fast foodem, a wcale tak nie jest” – mówi Agata Zwiejska z Ligi Foodtracków, organizatorka imprezy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.