Previous
Next
Previous
Next

Włamanie do Delikatesów w Straszęcinie. Skradziono papierosy i alkohole

Dziś w nocy doszło do włamania do Delikatesów w Straszęcinie. Rabusie łomem otworzyli drzwi i skradli papierosy i drogie alkohole.

Do zdarzenie prawdopodobnie doszło między trzecią a czwartą rano. Sprawcy podejchali pod główne drzwi sklepu i łomem otworzyli automatyczne drzwi. Alarm uruchomił się od razu ale złodzieje zdążyli w pośpiechu zabrać papierosy z regałów nad kasami oraz drogie butelki alkoholu. Rabusie musieli mieć mocne nerwy bo alarm był głośny, widać też było, że nie interesowały ich inne towary tylko te używki.

W sklepie trwa szacowanie strat. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.