Previous
Next

Majówka w Latoszynie

Na scenie pojawią się dwie znakomite grupy taneczne – Image Dance i Pasja.

Ale to nie koniec atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bosscy Cover Band, który zabierze Was w niezapomnianą podróż po największych przebojach polskiego rocka. W trakcie koncertu usłyszycie między innymi utwory Perfectu, Myslovitz i Dżemu.

To nie wszystko. Dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą Latoszyn Zdrój w tym dniu, firma Ciak i Synowie Wyroby Tradycyjne, zaserwuje kiełbaski z grilla – gratis. Oprócz tego, na miejscu będzie można kupić pyszne swojskie wędliny, byliny, kwiaty ozdobne oraz drzewka i krzewy owocowe i ozdobne.

Ponadto Dominika Sowa-Kuciemba i Daniel Lipiec zaprezentują preparaty tworzone przez WellU. WellU to grupa spółek o szwajcarsko-polskich korzeniach obejmująca pod wspólną nazwą zaplecze naukowe, produkcję oraz dystrybucję kosmeceutyków i suplementów diety.

Suplementy na bazie kolagenu liofilizowanego wspierające układ chrzęstno-kostny, stawy oraz skórę. Żele peptydowe. Białka aktywne biologicznie na problemy skórne oraz pielęgnacyjną kolorówkę.

Poza tym dla najmłodszych dmuchańce, na których będzie można bawić się do woli oraz konkurencje dla publiczności.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas aktywnie, posłuchać dobrej muzyki i zjeść pyszne jedzenie. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia 3 maja w Uzdrowisku Latoszyn

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.