Dzień Babci i Dziadka w Endorfinie - ziemiadebicka.pl

Dzień Babci i Dziadka w Endorfinie


Dzisiaj i jutro w Endorfina Fitness&Squash świętowany jest Dzień Babci i Dziadzia. Na gości czekają liczne atrakcje m.in. Trening prozdrowotny, porady dietetyczne , porady kosmetyczne, test słuchu oraz konsultacje z trenerami.

🤸‍♀️TRENING PROZDROWOTNY – zajęcia grupowe, na których nauczymy się prawidłowych wzorców ruchowych oraz wzmocnimy mięśnie głębokie, odpowiedzialne za odciążenie kręgosłupa.
Poniedziałek:
17:00 Trening Prozdrowotny z Kasią Mitoraj
19:00 Zdrowy Kręgosłup z Kasią Mitoraj
Wtorek:
09:30 Zdrowy Kręgosłup z Gosią Skwirut,
17:00 Zdrowy Kręgosłup z Kasią Mitoraj
19:00 Trening Prozdrowotny z Adrianem Światowiec
🍎PORADY DIETETYCZNE – w godzinach 18:00 – 20:00 dietetyczki z Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne przeprowadzą analizę składu masy ciała oraz udzielą cennych wskazówek dietetycznych.
💄PORADY KOSMETYCZNE – w godzinach 18:00 – 20:00 Dermokonsultacje z MaryKay, dzięki którym dowiesz się jak dbać o swoją skórę by zawsze wyglądać olśniewająco. Dodatkowo każdy będzie miał możliwość skorzystania z kultowego zabiegu „Satynowe Dłonie” oraz otrzymania upominków kosmetycznych.
👂TEST SŁUCHU – w godzinach 18:00 – 20:00, wykonywane przez MarMed, z możliwością otrzymania bezpłatnego zaproszenia na badanie słuchu.
💪KONSULTACJE Z TRENERAMI – Krzysiek i Robert będą do Waszej dyspozycji od 17:00 do 20:00, aby oprowadzić po Klubie oraz udzielić wskazówek związanych z aktywnością fizyczną.

👵🧓Zatroszcz się o zdrowie swojej Babci i Dziadzia i przyprowadź ich do Endorfiny, aby mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji!❤️