-->

DZIEWIĄTA ROCZNICA SALONU RECMAN W DĘBICY!

Recman – polska marka eleganckiej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot – zaprasza 10 października na ulicę Krótką 2 na dziewiąte urodziny salonu. Wszyscy mieszkańcy Dębicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Recman to marka odzieżowa specjalizująca się w produkcji męskich garniturów i akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu ma swoich wiernych fanów wśród mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce – to z kolei zapewnia jej sympatię bardziej świadomych, odpowiedzialnie podchodzących do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland jest gwarancją najwyższej jakości i dbałości o detale.

Flagowym wyrobem Recman są stylowe garnitury dostępne już od 579 zł oraz modne marynarki występujące w cenie od 489 zł. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, polo, płaszcze i kurtki, stylowe obuwie oraz wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

Gdy w 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Idealnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, czego dowodem jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 150 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się również w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 150 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Dziewiąte urodziny salonu ukłonem w stronę klienta

W dniu 10 października każdy, kto odwiedzi salon Recman przy ul. Krótkiej 2 w Dębicy, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na nieprzecenione produkty.

Konkurs z okazji dziewiątych urodzin dębickiego salonu Recman

Tymczasem wszyscy mogą wziąć udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:

1 x spinki Recman

1 x perfumy Recman Challenger

1 x krawat.

Zasady są proste – odpowiedz na pytanie konkursowe:
Dlaczego każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej szafie granatowy garnitur?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy konkursy@gryfmedia.pl (w tytule wiadomości należy wpisać „Recman”, a w treści koniecznie podać swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do 6 października do godziny 14.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową do 8 października. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman przy ul. Krótkiej 2.

Świętuj razem z nami! Zapraszamy!

Salon Recman  – Dębica, ul. Krótka 2

Artykuł sponsorowany

Podziel się z innymi
0Shares
0 0