„E- kompetencje na start”- aktywizacja zawodowa uczestników KIS

10 uczestników zajęć w Klubie Integracji Społecznej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy zakończyło udział w kursie komputerowym w ramach projektu „E- kompetencje na start!”

Celem projektu było nabycie umiejętności podstawy obsługi komputera, w tym praca na plikach i folderach, nauka obsługi programów, podstaw Internetu oraz zakładanie i obsługa poczty elektronicznej (e-mail).

Podczas szkolenia uczestnicy nauczyli się wszystkiego co niezbędne do samodzielnego korzystania z komputera i poruszania się po Internecie. Osoby bezrobotne dzięki udziałowi w kursie podniosły poziom swoich kompetencji zawodowych oraz umiejętności wyszukania w Internecie ofert pracy.

Niniejszy projekt był realizowany przez firmę Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne „Self”, a finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. W ramach całego projektu od stycznia 2022 r. do maja 2023 roku Klub Integracji Społecznej skierował do udziału w kursie komputerowym 140 osób.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi
Shares