Previous
Next
Previous
Next

Wyścig z okazji obchodów 660 lat Pilzna

111111111111111111111111111111111Automobilklub STOMILw Dębicy, Burmistrz Miasta Pilzna Pani Ewa Gołębiowska oraz mieszkańcy Gminy Pilzno zapraszają na wyścig samochodowy, który odbędzie się w dniu 25 maja z okazji obchodów 660-lecia lokacji miasta Pilzna. Będzie to II eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych 2014.

Trasa o długości 1,5 km jak zwykle wytyczona będzie na ciekawym odcinku drogowym, przypominającym zeszłoroczny wyścig w Jodłowej. Ze względu na fakt, że droga po której będziemy jeździli jest nowa oraz charakterystykę zakrętów i poboczy, jesteśmy zmuszeni ustawić 11 ograniczeń cięć. Chcemy po Wyścigu oddać ją w nie naruszonym stanie i mamy nadzieję, że posłuży nam jeszcze wiele razy. Z kolei ilość zakrętów na trasie powoduje, że nie potrzebne są szykany spowalniające, co z pewnością ucieszy wielu zawodników.

Aby znaleść się na liście startowej należy przesłać do nas poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia oraz wpłacić wpisowe w wysokości 100zł. Niestety OKSS narzucił nam zmianę w regulaminie i załoga musi składać się z kierowcy oraz pilota. Na kilka dni przed Wyścigiem pojawi się mapka trasy oraz onboard.

Dzięki sponsorom, na zawodników biorących udział w Wyścigu czekają atrakcyjne nagrody. Adam Radwański właściciel Oberży Zakapior z Polańczyka ufundował obiad dla załogi z klasy 2, która po zakończeniu wyścigu będzie miała wystarczającą ilość paliwa, żeby tam dojechać 🙂 Z kolei dzięki Adamowi Sidorowi firma Rotinger – producent tarcz hamulcowych – ufundował swoje produkty dla dwóch załóg z klas 3 i 4, które na mecie udowodnią, że najbardziej używały hamulców. Zapraszamy.

źródło. Automobilklub Stomil w Dębicy

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.