Previous
Next
Previous
Next

Łęki Górne i Słotowa na czele

slotowaDziewczęta z Zespołu Szkół w Słotowej oraz chłopcy z ZS w Łękach Górnych zwyciężyli w gminnym turnieju w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w ZS Machowa. W kategorii dziewcząt na podium znalazły się jeszcze zawodniczki reprezentujące ZS Strzegocice i ZS Łęki Górne. Z kolei wśród chłopców drugie miejsce przypadło ZS Strzegocice, a trzecie ZS Machowa.
Uczestnikom wręczony dyplomy i puchary oraz nagrody dla najlepszych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.